YHTEYSTIEDOT – CONTACTS

 

 

Toimisto – Office

Koulukatu 8
48100 Kotka, Finland
Email: toimisto@fcktp.fi
Avoinna: torstaisin 25. helmikuuta – 25. maaliskuuta kello 11-13

Jukka Mustonen, puheenjohtaja – president

Tel: +358 40 521 0375
Email: jukka.mustonen@fcktp.fi

Tomi Tolsa, toimitusjohtaja – CEO

Tel: +358 44 983 5513
Email: tomi.tolsa@fcktp.fi

Jukka Vilkki, sihteeri – club secretary

Tel: +358 440 704 722
Email: jukka.vilkki@fcktp.fi

Hasse Kallström, myyntijohtaja – sales director

Tel: +358 44 239 2519
Email: hasse.kallstrom@fcktp.fi

Jari-Pekka Gummerus, avainasiakaspäällikkö – key account manager

Tel:  +358 400 751 398
Email : jari-pekka.gummerus@fcktp.fi

Jukka Paakkari

Tel: +358 45 312 1773
Email: jukka.paakkari@fcktp.fi

Esa Vilkki, miesten edustusjoukkue – men’s first team

Tel: +358 45 671 4475
Email: esa.vilkki@fcktp.fi

Jari-Pekka Gummerus, naisten edustusjoukkue – women’s first team

Tel: +358 400 751 398
Email: jari-pekka.gummerus@fcktp.fi

Juniorit – Juniors

fcktpjuniorit.fi/seura/hallitus

Mika Kolehmainen, ottelutapahtumapäällikkö – event manager

Tel: +358 50 585 2022
Email: mikapekka.kolehmainen@gmail.com

Juha Säämänen, turvallisuuspäällikkö – safety officer

Tel: +358 44 702 6212
Email: juha.saamanen@kympe.fi

Media

Email: media@fcktp.fi